Księżniczka i żaba (Disney) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.00 zł
Twórcy "Małej Syrenki" oraz "Aladyna" przedstawiają nową, wyjątkową bajkę Disneya, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dzięki zaskakującej wariacji na temat najsłynniejszego pocałunku świata dowiesz się, co tak naprawdę się stało, gdy księżniczka pocałowała żabę.

dd4

Tytuł oryginalny: The Princess and the Frog 
Wydanie: 1 DVD


Reżyseria: John Musker, Ron Clements
Obsada: Postacie animowane

Opis: Twórcy "Małej Syrenki" oraz "Aladyna" przedstawiają nową, wyjątkową bajkę Disneya, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dzięki zaskakującej wariacji na temat najsłynniejszego pocałunku świata dowiesz się, co tak naprawdę się stało, gdy księżniczka pocałowała żabę.
Oszałamiająca animacja, porywająca muzyka i niezapomniane postaci sprawiają, że ta zabawna przygoda wręcz wyskakuje z ekranu! Wejdź w świat księżniczki Tiany, gdzie żaby gadają, aligatory śpiewają, a świetliki usychają z miłości.
Wybierz się z nią w niesamowitą podróż przez magiczne mokradła Luizjany, podczas której przekonasz się, że w życiu najważniejsza jest miłość, rodzina i przyjaźń.
"Księżniczka i Żaba" to niezwykły, przepełniony humorem oraz ciepłem film, który przyniesie mnóstwo radości tobie i twoim bliskim!

Dodatki: komentarz audio twórców, sceny niewykorzystane z wprowadzeniem, portrety księżniczek gra
Format i język dźwięku: chorwacki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), słoweński (Dolby Digital 5.1)
Napisy: brak
Format obrazu: 16:9

Czas: 93 minut
Rok produkcji: 2009