Kung Fu Panda - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Optymistycznie nastawiony do życia, troszkę niezgrabny Po jest największym fanem Kung Fu w okolicy... co jednak nie zawsze przydaje się w jego codziennej pracy - sprzedawcy w prowadzonym przez rodzinę sklepie z makaronem. Wybrany nieoczekiwanie do wypełnienia starożytnej przepowiedni, Po nie może uwierzyć, że jego marzenia mogą się lada moment spełnić.

dd2 

Tytuł oryginalny: The Kung-Fu Panda
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Mark Osborne, John Stevenson
Obsada: Postacie animowane

Opis: Optymistycznie nastawiony do życia, troszkę niezgrabny Po jest największym fanem Kung Fu w okolicy... co jednak nie zawsze przydaje się w jego codziennej pracy - sprzedawcy w prowadzonym przez rodzinę sklepie z makaronem. Wybrany nieoczekiwanie do wypełnienia starożytnej przepowiedni, Po nie może uwierzyć, że jego marzenia mogą się lada moment spełnić. Wstępuje do świata Kung Fu i zaczyna ćwiczyć u boku swoich idoli, legendarnych pięciu zawodników - Tygrysicy, Żurawia, Modliszka, Żmii i Małpy - pod przewodnictwem lidera grupy, nauczyciela i trenera , Mistrza Shifu. Zanim jeszcze wszyscy zorientują się, o co tak naprawdę chodzi w tej grze, mściwy i zdradziecki biały lampart Tai Lung zmierza w ich kierunku, aby rozbić grupę w proch i pył. Tym razem to właśnie Po będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi i uratować wszystkich przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Czy uda mu się ziścić marzenie o mistrzowskim opanowaniu sztuki walki? Po całym swoim sercem i 'masą' oddany jest zadaniu, jakie ma do wykonania. Z czasem okaże się, że ten nieoczekiwany bohater ze swoich słabości potrafi uczynić atut i największą siłę swojego działania.


Czas trwania: 88 min.
Obsada: w wersji polskiej głosów użyczyli m.in.:
Marcin Hycnar, Jan Peszek, Wiktor Zborowski, Brygida Turowska, Grzegorz Gawroński, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Krzysztof Banaszyk, Tomasz Bednarek, Jarosław Boberek, Wojciech Paszkowski, Zbigniew Suszyński, Piotr Bąk 
Reżyseria: Mark Osborne, John Stevenson 
Scenariusz: Jonathan Aibel, Glenn Berger 
Muzyka: John Powell, Hans Zimmer 
Rok produkcji: 2008 
Data premiery: 2.12.2008
Dźwięk: angielski true HD 5,1,  polski DD 5,1,  szwedzki, duński, fiński, norweski, grecki
Wersja językowa: angielska, polska - dubbing DD 5,1
Napisy: polskie, angielskie, dunskie, szwedzkie, norweskie, finskiem greckie, węgierskie, rosyjskie, ukrainskie
Format obrazu: 1080p High Definition (2.35:1 - 16:9 Anamorphic)