Łatwa dziewczyna - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Olive, przykładna uczennica szkoły średniej, przypadkiem staje się ofiarą swego własnego kłamstewka na temat rzekomej utraty dziewictwa. Podczas gdy cała szkoła huczy od plotek, dziewczyna zaczyna dostrzegać podobieństwa między jej sytuacją, a życiem Hester Prynne - bohaterki książki "Szkarłatna litera", którą właśnie omawia na lekcji. Po pewnym czasie Olive decyduje się wykorzystać plotkę by polepszyć swą pozycję społeczna i sytuację finansową.

dd 

Tytuł oryginalny: Easy A
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Will Gluck
Obsada: Dan Byrd, Amanda Bynes, Penn Badgley, Emma Stone

Opis: Do chwili, kiedy podjęła decyzję o zmianie stylu życia, Olive Penderghast (EMMA STONE) była przeciętną uczennicą. Ale co ma zrobić szara myszka, kiedy jej popularna, wścibska koleżanka Rhiannona (ALY MICHALKA) wypytuje ją o ostatni weekend, który był nudny jak flaki z olejem? Czy tak bardzo anonimowa dziewczyna jak Olive może zacząć opowiadać drobne kłamstewka, jeśli dzięki temu ma szansę poczuć smak pożądanej przez każdego nastolatka nagrody, jaką jest popularności?

Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy szkolna gwiazda Marianne (AMANDA BYNES) podsłuchuje opowieści Olive i plotki o jej rzekomej swobodzie seksualnej zna po chwili cała szkoła. Dosłownie w ciągu kilku minut na forach wszystkich portali społecznościowych pojawiają się informacje o Olive. I chociaż ten rodzaj popularności nie jest do końca tym, o który zabiegała Olive, bycie w centrum uwagi uzależnia tak bardzo, że dziewczyna decyduje się nie zaprzeczać plotkom. Tak naprawdę niejako je potwierdza zmieniając swój wygląd na bardziej seksowny. Ważne jest to, że zna prawdę, a jej dalecy od osądzania rodzice (STANLEY TUCCI, PATRICIA CLARKSON) mają do niej zaufanie. Przecież nikogo nie rani, prawda? Tylko ulubiony nauczyciel od angielskiego, pan Griffith (THOMAS HADEN CHURCH) wyraża zaniepokojenie zmianą stylu Olive, a jego żona (LISA KUDROW) oferuje dziewczynie radę i pomoc.
Kiedy jej zmyślona historia zaczyna żyć własnym życiem, Olive identyfikuje się z bohaterką klasycznej powieści "Szkarłatna litera" Hester Prynne. To właśnie ta lektura jest omawiana na zajęciach z panem Griffithem.

Sytuacja zmienia się, kiedy Olive zaczyna tracić kontrolę nad plotkami o sobie i okazuje się, że teraz wcale nie jest tak łatwo się wycofać. Jeśli pewnych spraw nie wyjaśni do końca, inni mogą na tym ucierpieć.
(IMPERIAL CINEPIX)

Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, hindie, islandzkie, litewskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 16:9, 1080p

Rok produkcji: 2010