Mamma Mia! - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł
Kinowy hit roku już na dvd! Milion widzów, gwiazdorska obsada i niezapomniane przeboje ABBY!, w nowych, świetnych aranżacjach. Film Mamma Mia!, oparty na kultowym musicalu, który wciąż nie schodzi z afiszy, to niezwykłe muzyczne wydarzenie.

dd

Tytuł oryginalny: Mamma Mia!
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Phyllida Lloyd
Obsada: Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard

Opis: Kinowy hit roku już na dvd! Milion widzów, gwiazdorska obsada i niezapomniane przeboje ABBY!, w nowych, świetnych aranżacjach. Film Mamma Mia!, oparty na kultowym musicalu, który wciąż nie schodzi z afiszy, to niezwykłe muzyczne wydarzenie.
Sophie (Amanda Seyfried) niedługo ma wyjść za mąż. Jednak zanim nadejdzie ten najważniejszy dzień w jej życiu postanawia odnaleźć swojego ojca. Jest tylko jeden problem... nie ma pojęcia kto nim jest. Kiedy wpada jej w ręce pamiętnik jej matki, Donny (Meryl Streep), dziewczyna odkrywa, że jej ojcem może być jeden z trzech jej byłych kochanków. Wiedząc, że matka nie będzie z tego zadowolona, w tajemnicy przed nią Sophie zaprasza wszystkich trzech mężczyzn na swój ślub. Usiłuje utrzymać ich przyjazd w tajemnicy, ale wkrótce cała sprawa wychodzi na jaw i zaczyna się zabawa!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, zwiastun "Wild child", komentarz reżysera Phyllida Lloyd, sceny usunięte, sceny nieudane, usnięta piosenka, making of, realizacja filmu, jak powstawał utwór: "Lay All Your Love On Me", jak zostać piosenkarzem, na planie "Mamma Mia!", teledysk - Gimme, Gimme, Gimme!, gościnny występ Bjorn Ulvaeus
Format i język dźwięku: czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, czeskie, polskie, rumuńskie
Format obrazu: 16:9, 2.40:1
Czas: 104 minut

Rok produkcji: 2008