Matrix Reaktywacja - Premium Collection [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 66.00 zł


Tytuł oryginalny: The Matrix Reloaded

Wydanie: bluray

 Strażnicy atakują. Smith zostaje sklonowany. Neo wkracza w inny wymiar... ale tym razem chyba nawet sam Wybraniec obdarzony niezwykłymi, nowymi zdolnościami nie powstrzyma zwycięskiego pochodu Maszyn.
Neo, Morfeusz i Trinity powracają w porywającej drugiej części trylogii Matrix. W walce z wrogiem, który został sklonowany, udoskonalony i zagraza ostatniej enklawie ludzkości, towarzyszą im nowi wspaniali sprzymierzeńcy. Powracają także bracia Wachowscy i producent Joel Silver prezentujący niezwykłą wizję, która poraża zmysły, porusza serca i pokazuje, jak wygladać będzie kino przyszłości. Czym jest Matrix? Na to pytanie nie znamy jeszcze pełnej odpowiedzi. Pojawia sie wiec nastepne: kto stworzył Matrix? Odpowiedź czeka w świecie nieprawdopodobnych możliwości i przeznaczenia, które prowadzi od rewelacji do Rewolucji.

A jeśli przepowiednia jest prawdą?

A co, jeśli jutro ta wojna się skończy? Czy nie warto o to walczyć? Czy nie warto za to umierać?
Thomas "Neo" Anderson (KEANU REEVES) dokonał trudnego wyboru, gdy przyszło mu zadać to samo pytanie, które wcześniej padło z ust Morfeusza (LAURENCE FISHBURNE) i Trinity (CARRIE-ANNE MOSS). Szukać i zaakceptować prawdę. Uwolnić swój umysł z więzi Matrixa.

Wszystko zaczyna się od wyboru.

W drugiej części trylogii Matrix Neo nauczył się lepiej kontrolować swoje nadzwyczajne umiejętności, a wokół Zionu zamyka się pierścień Armii Maszyn. Jedynie godziny dzielą ostatnią enklawę ludzi na Ziemi przed losem, jaki zgotuje im armia 250000 Strażników, zaprogramowanych na zniszczenie ludzkości. Mimo to mieszkańcy miasta, natchnieni wiarą Morfeusza w Wybranego, który wypełni Przepowiednię Wyroczni i zakończy wojnę z Maszynami, wszystkie swoje nadzieje i oczekiwania pokładają w Neo. On sam szuka rozwiązania, nękają go niepokojące wizje.
Nie wiemy jaką przyszłość przyniesie nam wybór, którego nie rozumiemy.
Wzmocnieni swoją miłością i wiarą we własne siły, Neo i Trinity decydują się powrócić wraz z Morfeuszem do Matrixa, gdzie użyją wszystkich swych nadzwyczajnych mocy, by przeciwstawić się bezwzględnym siłom represji. Jednak w Matriksie istnieją wpływowe postacie, odmawiające dokonania wyboru, unikające odpowiedzialności, żywiące się emocjami.
Wybór to iluzja, stworzona w równi przez bezsilnych, jak i tych, którzy mają władzę.
Istnieją też wygnańcy, tacy jak Agent Smith (HUGO WEAVING), którego więzi z Neo zmuszają do odrzucenia rozkazów systemu, nakazujących jego wykasowanie. Powodowany uczuciem zemsty, odrzucaną niegdyś jakże ludzką emocją, Smith nie cofnie się przed niczym.

Czego pragną wszyscy ludzie władzy? Większej władzy.

Podczas niebezpiecznej podróży, jaka ma dać mu lepsze zrozumienie budowy świata Matrixa i roli, jaką ma odegrać w ocaleniu ludzkości, Neo napotka wielki opór, wielkie prawdy i zmuszony będzie podjąć trudne decyzje.
Nie przyszedłeś tu, by dokonać wyboru. Już się zdecydowałeś. Jesteś tu po to, by dowiedzieć się, dlaczego go zrobiłeś.
W punkcie, w którym spotyka się miłość i zaufanie, wiara i wiedza, cel i rozum, Neo musi podążać obraną ścieżką.
- A jeśli nie potrafię? - pyta. - A jeśli zawiodę?
Wtedy Zion upadnie.
(Informacja dystrybutora)
 

Kategoria: science fiction
Czas trwania: 138 min.
Obsada: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Monica Bellucci, Hugo Weaving, Gloria Foster, Steve Bastoni, Daniel Bernhardt, Valerie Berry, Don Battee
Reżyseria: Andy Wachowski, Larry Wachowski
Scenariusz: Andy Wachowski, Larry Wachowski
Muzyka: Don Davis
Dodatki: wybrane dodatki z polskimi napisami

    reportaż z planu filmowego
    bezpośredni dostęp do wybranych scen
    biuletyn specjalny - rzut oka na fenomen Matrix
    pościg na autostradzie - jak oni to zrobili?
    znajdź mi wyjście - inspirowane filmem projekty i kampanie reklamowe
    Enter The Matrix - jak powstawała gra wideo
    Animatrix - zwiastun
    nagrody "MTV Movie Awards"
    linki do stron internetowych

Rok produkcji: 2003
Data premiery: 8.12.2008
Dźwięk: DOLBY TrueHD 5.1, DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa: angielska, polska - lektor (DD5.1), czeska, rosyjska, tajska, turecka, węgierska
Napisy: polskie, angielskie, arabskie, hebrajskie, indonezyjskie, islandzkie, portugalskie, rosyjskie, rumuńskie, serbskie, słoweńskie, tajskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 2.40:1 Szerokoekranowy (16:9) Anamorficzny
Region: 2