Miecz w kamieniu ( Walt Disney) - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.00 zł
Zobacz Miecz w kamieniu, klasyczną bajkę Disneya o chłopcu, który został królem. Spektakularna opowieść, pełna humoru i magii, zabierze cię w przeszłość i odkryje przed tobą tajemnice średniowiecznej Anglii. Legenda głosi, że angielski tron będzie mógł objąć tylko ten, kto zdoła wyciągnąć tkwiący w kamieniu zaczarowany miecz.

dd

Tytuł oryginalny: The Sword in the Stone
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Wolfgang Reitherman

Opis: Zobacz Miecz w kamieniu, klasyczną bajkę Disneya o chłopcu, który został królem. Spektakularna opowieść, pełna humoru i magii, zabierze cię w przeszłość i odkryje przed tobą tajemnice średniowiecznej Anglii. Legenda głosi, że angielski tron będzie mógł objąć tylko ten, kto zdoła wyciągnąć tkwiący w kamieniu zaczarowany miecz. Kandydat musi wyróżniać się dobrocią, przyzwoitością i siłą charakteru. Wielu odważnych rycerzy próbowało już swoich sił, ale jak dotąd nikomu się to nie udało. Wszyscy szukają wyjątkowego bohatera, tymczasem to młody czeladnik Wart, szkolony przez czarodzieja Merlina i wspierany przez zabawnych przyjaciół ma szansę stać się najwspanialszym królem Anglii! Pełna przygód i czarodziejskiej zabawy historia urzeknie cię przepiękną animacją oraz niezwykłą ścieżką dźwiękową, a wspaniałe dodatki specjalne, wśród których znajdziesz m.in. krótkometrażówki i zestaw piosenek Disneya sprawią, że cała twoja rodzina pokocha tę magiczną baśń!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (DTS-ES), grecki (DTS-ES), polski dubbing (DTS-ES), czeski (DTS-ES), angielski (DTS-ES), rosyjski (DTS-ES)
Napisy: angielskie, czeskie, greckie, polskie, rosyjskie, rumuńskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 4:3

Czas: 77 minut
Rok produkcji: 1963