Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 38.90 zł
Do Mikaela Blomkvista, dziennikarza magazynu "Millennium", specjalizującego się w problematyce korupcji wśród szwedzkich wyższych sfer, zgłasza się dwójka młodych dziennikarzy. Mia i Dag wpadli na trop zorganizowanej siatki przestępczej, zajmującej się handlem młodymi dziewczętami, wykorzystywanymi później w branży seksualnej. Wszystko wskazuje na to, że w ten proceder zamieszane są wysoko postawione osoby. Wkrótce potem dochodzi do szokującegopodwójnego morderstwa, a oskarżona o nie zostaje dziewczyna o tajemniczym życiorysie, hackerka Lisbeth Salander. Mikael nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo.

dd

Tytuł oryginalny: Flickan Som Lekte Med Elden
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Daniel Alfredson
Obsada: Peter Andersson, Lena Endre, Per Oscarsson, Annika Hallin, Noomi Rapace, Michael Nyqvist

Opis: Do Mikaela Blomkvista, dziennikarza magazynu "Millennium", specjalizującego się w problematyce korupcji wśród szwedzkich wyższych sfer, zgłasza się dwójka młodych dziennikarzy. Mia i Dag wpadli na trop zorganizowanej siatki przestępczej, zajmującej się handlem młodymi dziewczętami, wykorzystywanymi później w branży seksualnej. Wszystko wskazuje na to, że w ten proceder zamieszane są wysoko postawione osoby. Wkrótce potem dochodzi do szokującegopodwójnego morderstwa, a oskarżona o nie zostaje dziewczyna o tajemniczym życiorysie, hackerka Lisbeth Salander. Mikael nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo.
Ekranizacja drugiego tomu bestsellerowej trylogii Stiega Larssona. Niezwykłe połączenie mrocznego wielowątkowego kryminału z wciągającym thrillerem psychologicznym.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), szwedzki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 125 minut
Rok produkcji: 2009