Miłość nad rozlewiskiem - 4 x DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TVP
  • Weight: 0.4 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.00 zł 54.90 zł
"Miłości nad rozlewiskiem" to kontynuacja serialu obyczajowego "Dom nad rozlewiskiem", autorki bestsellerowej powieści Małgorzata Kalicińskiej. Jest to opowieść o życiu i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. Gosia zadomowiła się już na rozlewiskiem. Coraz lepiej rozumie się z matką oraz jej towarzyszem życia, Tomaszem. Marysia zaczyna karierę jako wokalistka ale nadal nie potrafi ułożyć sobie życia osobistego. Losy serialowych bohaterek toczą się na tle zniewalająco pięknego pejzażu Mazur.

dts

Tytuł oryginalny: Miłość nad rozlewiskiem
Wydanie: 4 DVD
Reżyseria: Adek Drabiński
Obsada: Jerzy Schejbal, Piotr Polak, Maria Pakulnis, Antoni Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski, Sylwia Juszczak, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Joanna Drozda, Anna Czartoryska, Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Ewa Bakalarska

Opis: "Miłości nad rozlewiskiem" to kontynuacja serialu obyczajowego "Dom nad rozlewiskiem", autorki bestsellerowej powieści Małgorzata Kalicińskiej. Jest to opowieść o życiu i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. Gosia zadomowiła się już na rozlewiskiem. Coraz lepiej rozumie się z matką oraz jej towarzyszem życia, Tomaszem. Marysia zaczyna karierę jako wokalistka ale nadal nie potrafi ułożyć sobie życia osobistego. Losy serialowych bohaterek toczą się na tle zniewalająco pięknego pejzażu Mazur.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski (DTS-ES)
Napisy: brak informacji
Format obrazu: 16:9

Rok produkcji: 2009