Mój brat niedźwiedź (Disney) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 29.90 zł
Disney przedstawia film animowany MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, epicką przygodę pełną humoru i pozytywnych emocji. Fantastyczne piosenki zdobywcy Oscara Phila Collinsa to tylko jeden z wielu atutów tego uroczego filmu, który zapewni rozrywkę dla całej rodziny!

dd1

Tytuł oryginalny: Brother Bear
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Aaron Blaise, Robert Walker
Obsada: Postacie animowane

Opis: Disney przedstawia film animowany MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, epicką przygodę pełną humoru i pozytywnych emocji. Fantastyczne piosenki zdobywcy Oscara Phila Collinsa to tylko jeden z wielu atutów tego uroczego filmu, który zapewni rozrywkę dla całej rodziny!
Bohaterem tej, opartej na starożytnych mitach, widowiskowo zrealizowanej historii o dorastaniu jest pewien impulsywny chłopiec imieniem Kenai. Za sprawą magii zostaje on przemieniony w niedźwiedzia. Zanim powróci do ludzkiej postaci, musi najpierw spojrzeć na świat z zupełnie nowej perspektywy. Kenai w niedźwiedziej postaci nie może się porozumieć ze swoim ludzkim bratem i zaprzyjaźnia się z Kodą, rozbrykanym małym misiem. Razem wyruszają w podróż, dzięki której odkryją, co w życiu jest najważniejsze.
W zapierającej dech w piersiach animowanej scenerii spotykają w lesie rozmaite zwierzęta, między innymi braci łosi Rutta i Tuke'a, włochate mamuty oraz szalone owce!
Legenda ożywa dzięki fascynującym dodatkom specjalnym.
Zobacz usunięte sceny, wpadki i gagi, komentarze łosi, a także gry. MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ oczaruje i ubawi widzów w każdym wieku!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komiczny komentarz audio łosi Rutta i Tuke'a, wybrane przez niedźwiedzia Koda wpadki i gagi z planu, teledysk piosenki "Look Through My Eyes" w wykonaniu Phila Collinsa, gra logiczna, quiz, legendy o niedźwiedziach, tworzenie efektów dźwiękowych, pierwsze szkice filmu
Format i język dźwięku: hebrajski (Dolby Digital 5.1), grecki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 82 minut
Rok produkcji: 2003