MONTY PYTHON - Żywot Briana - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Drugi w kolejności kinowy film Monty Pythona to obrazoburcza satyra wymierzona zarówno w religię, jak i hollywoodzkie stereotypy, obecne w filmach o tematyce biblijnej.

dd5  

Tytuł oryginalny: Monty Pythons Life of Brian
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Terry Jones
Obsada: Graham Chapman, John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin, Carol Cleveland, Terry Gilliam, Neil Innes, Terence Bayler, George Harrison, Sue Jones-Davies, Andrew MacLachlan, Charles McKeown, John Young

Opis: Drugi w kolejności kinowy film Monty Pythona to obrazoburcza satyra wymierzona zarówno w religię, jak i hollywoodzkie stereotypy, obecne w filmach o tematyce biblijnej.
Judea, rok 33 naszej ery, okres biedy i chaosu. Jedno czego na pewno nie brakuje, to różnego typu proroków, którzy w mig zyskują sobie wierne rzesze wyznawców. Doprowadzeni do rozpaczy Rzymianie starają się zaprowadzić jakiś porządek. W samym środku tych wydarzeń znajduje się Brian Cohen (Graham Chapman), niezbyt chętny, aby przewodzić ludowi jako prorok. Jednak na skutek ciągu absurdalnych i przekomicznych okoliczności, jego popularność znacznie wzrasta.

Wszyscy członkowie grupy Monty Pythona mają więc okazję zabłysnąć i wprost prześcigają się w odgrywaniu licznych ról. Wyśmiewają się z wszystkich i wszystkiego, poczynając od byłych trędowatych, Poncjusza Piłata a kończąc na symbolach chrześcijaństwa.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarze, sceny usunięte, reportaże i wiele innych!
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chińskie, chorwackie, czeskie, duńskie, fińskie, francuskie, hebrajskie, hindi, hiszpańskie, holenderskie, islandzkie, norweskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, słoweńskie, szwedzkie, tajskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 16:9

Czas: 90 minut
Rok produkcji: 1979