Mulan (Disney) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 39.00 zł 29.00 zł
Pełen wartkiej akcji i zabawnych postaci film "Mulan", to przepięknie animowana, wzruszająca opowieść Disneya o znaczeniu uniwersalnych wartości, takich jak honor, odwaga i rodzina.
Wbrew zasadom przywiązanego do tradycji społeczeństwa, sprytna Mulan przebiera się za mężczyznę, by wstąpić do cesarskiej armii zamiast chorującego ojca, czym udowadnia swoją niezwykłą odwagę.

dd1

Tytuł oryginalny: Mulan
Wydanie: 1 DVD


Reżyseria: Barry Cook, Tony Bancroft
Obsada: Postacie animowane

Opis: Pełen wartkiej akcji i zabawnych postaci film "Mulan", to przepięknie animowana, wzruszająca opowieść Disneya o znaczeniu uniwersalnych wartości, takich jak honor, odwaga i rodzina.
Wbrew zasadom przywiązanego do tradycji społeczeństwa, sprytna Mulan przebiera się za mężczyznę, by wstąpić do cesarskiej armii zamiast chorującego ojca, czym udowadnia swoją niezwykłą odwagę. Z pomocą prześmiesznego opiekuna, smoka Mushu oraz przynoszącego szczęście świerszcza, Mulan dąży do zdobycia szacunku wojowników, a przede wszystkim ich dzielnego kapitana Shanga. Kulminacyjnym punktem przygód Mulan stanie się bitwa na szczycie Pałacu Cesarskiego, kiedy to w rękach młodej bohaterki znajdą się nie tylko honor jej własnej rodziny, lecz także los cesarza i całych Chin!
W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyły znakomite gwiazdy, z Jolantą Fraszyńską jako Mulan i Jerzym Stuhrem w roli smoka Mushu na czele!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, teledysk "I'll Make a Man Out of You" po mandaryńsku w wykonaniu Jackie Chan, dwie piosenki śpiewaj z nami, Disneyopedia: Świat Mulan, ciekawostki o filmie, komentarze audio reżyserów i producenta, sceny usunięte
Format i język dźwięku: hebrajski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 90 minut
Rok produkcji: 1998