Nigdy nie mów nigdy - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Kino Świat
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 47.90 zł 41.89 zł
Nigdy nie mów nigdy to historia Amy - bardzo skutecznej "łowczyni głów" w firmie headhunterskiej - hołdującej jak najmniej zobowiązującym relacjom z mężczyznami, ale w duchu pragnącej miłości i spełnienie jako kobieta.

 d1 FILM POLSKI

Tytuł oryginalny: Nigdy nie mów nigdy
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Wojciech Pacyna
Obsada: Edyta Olszówka, Jan Wieczorkowski, Anna Dereszowska

Opis: Nigdy nie mów nigdy to historia Amy - bardzo skutecznej "łowczyni głów" w firmie headhunterskiej - hołdującej jak najmniej zobowiązującym relacjom z mężczyznami, ale w duchu pragnącej miłości i spełnienie jako kobieta. Amy twardo stąpa po ziemi. Komfort życiowy zapewniają jej: świetnie urządzone mieszkanie, piękny samochód, przyjaciele i zabawa w najmodniejszych klubach. Ma też swoje zasady: nigdy nie umawiać się z klientami, nigdy nie przyprowadzać facetów do domu, nigdy się nie zakochać.
W trudnych chwilach wspiera ją przyjaciółka Edyta (Olszówka), trochę zwariowana artystka, która właśnie weszła w nowy związek z policjantem Rafałem (Więckiewicz). Ten z pozoru ułożony świat przewraca się jednak do góry nogami, gdy pojawia się w nim Marek - informatyk, którego Ama rekrutuje dla klienta z Doliny Krzemowej...

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, zwiastun
Format i język dźwięku: polski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie
Format obrazu: 16:9, 2.35:1

Czas: 104 minut
Rok produkcji: 2009