Obłędny rycerz - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Jeśli człowiek wystarczająco wierzy, może dokonać wszystkiego, powiedział ojciec synowi. Człowiek może zmienić swoje przeznaczenie. Lecz w 14-wiecznej Europie fortuny nie można było się dorobić, trzeba ją było odziedziczyć.

dd 

Tytuł oryginalny: A Knights Tale
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Brian Helgeland
Obsada: Heath Ledger, Mark Addy, Rufus Sewell, Paul Bettany, Shannyn Sossamon

Opis: Jeśli człowiek wystarczająco wierzy, może dokonać wszystkiego, powiedział ojciec synowi. Człowiek może zmienić swoje przeznaczenie. Lecz w 14-wiecznej Europie fortuny nie można było się dorobić, trzeba ją było odziedziczyć.
Nisko urodzonemu Williamowi realizacja dziecięcego marzenia o zostaniu rycerzem wydawała się nierealna. W tych czasach niewielu próbowało starać się o nobilitację. Stan społeczny nie zmieniał się w ciągu chwili. Ludzie umierali w tej samej grupie czy klasie społecznej, w której się rodzili. Taki był naturalny porządek rzeczy.
Lecz los dał Williamowi szansę wystąpienia na arenie. Stało się to na jednym ze turniejów, gdzie rycerze konkurowali ze sobą, sprawdzając swoje umiejętności i odwagę...

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: angielski (PCM 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, czeskie, duńskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hindi, holenderskie, norweskie, polskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 2.35:1

Czas: 132 minut
Rok produkcji: 2001