Odlot (Disney Pixar) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 29.00 zł
Mistrzowie animacji ze studia Pixar oraz reżyser niezapomnianego filmu "Potwory i Spółka" przedstawiają komedię, która na pewno podniesie cię na duchu!

dt

Tytuł oryginalny: Up.
Wydanie: 1 DVD


Reżyseria: Pete Docter, Wojciech Paszkowski
Obsada: Postacie animowane

Opis: Mistrzowie animacji ze studia Pixar oraz reżyser niezapomnianego filmu "Potwory i Spółka" przedstawiają komedię, która na pewno podniesie cię na duchu!
Carl Fredricksen, zwyczajny staruszek, pewnego dnia postanawia zrealizować marzenie swojego życia i wyruszyć w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie towarzyszy mu pasażer na gapę - "Syn Dzikiej Przyrody", ośmioletni Russel. Prawdziwe przygody zaczynają się jednak dopiero po dotarciu na miejsce, gdzie nasi podróżnicy spotykają niezwykłych przyjaciół: mówiącego ludzkim głosem psa Asa i wyjątkowego ptaka Stefana. Odkrywając sekrety dżungli w takim towarzystwie, Carl zdaje sobie sprawę, że czasem przygodę znajduje się wcale nie tam, gdzie się jej oczekiwało...

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, alternatywne zakończenia, making of, wywiady z twórcami, nowoczesne komentarze audio (Cine-Explore)
Format i język dźwięku: polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9
Czas: 96 minut

Rok produkcji: 2009