Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu [DVD + książka]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.00 zł
Wróć do pełnego cudownej magii, epickiego świata stworzonego przez C.S. Lewisa w trzeciej części ukochanych przez widzów fantastycznych przygód Opowieści z Narnii. Lucy i Edmund Pevensie zostają wraz ze swoim kuzynem Eustachym wciągnięci do wnętrza obrazu i przetransportowani do Narnii. Tam trafiają na pokład wspaniałego statku, o dumnej nazwie Wędrowiec do świtu, gdzie przyłączają się do króla Kaspiana i szlachetnej myszy Ryczypiska. Odważni podróżnicy wyruszają w rejs na tajemnicze wyspy, gdzie muszą stawić czoła mitycznym potworom. Celem misji jest odnalezienie potężnego lwa Aslana, a od jej powodzenia zależny jest los całej Narnii!

ddb

Tytuł oryginalny: The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Michael Apted
Obsada: Georgie Henley, Skandar Keynes, Ben Barnes

Opis: Wróć do pełnego cudownej magii, epickiego świata stworzonego przez C.S. Lewisa w trzeciej części ukochanych przez widzów fantastycznych przygód Opowieści z Narnii. Lucy i Edmund Pevensie zostają wraz ze swoim kuzynem Eustachym wciągnięci do wnętrza obrazu i przetransportowani do Narnii. Tam trafiają na pokład wspaniałego statku, o dumnej nazwie Wędrowiec do świtu, gdzie przyłączają się do króla Kaspiana i szlachetnej myszy Ryczypiska. Odważni podróżnicy wyruszają w rejs na tajemnicze wyspy, gdzie muszą stawić czoła mitycznym potworom. Celem misji jest odnalezienie potężnego lwa Aslana, a od jej powodzenia zależny jest los całej Narnii!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, sceny niewykorzystane, komentarze audio
Format i język dźwięku: hebrajski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, hebrajskie, polskie, trurecki
Format obrazu: 16:9

Czas: 108 minut