Pakt milczenia - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
W 1692 roku, w kolonii Ipswich w Massachusetts, pięć rodzin zawarło pakt milczenia. Jedna z nich domagająca się coraz większej władzy została skazana na banicję

 dd 

Tytuł oryginalny: The Covenant
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Renny Harlin
Obsada: Taylor Kitsch, Steven Strait, Caleb Danvers, Laura Ramsey, Sarah Wenham, Sebastian Stan, Chase Collins

Opis:W 1692 roku, w kolonii Ipswich w Massachusetts, pięć rodzin zawarło pakt milczenia. Jedna z nich domagająca się coraz większej władzy została skazana na banicję. Linia krwi jej członków zniknęła bez śladu aż do dzisiaj. Wyobraź sobie, że posiadasz nadprzyrodzoną zdolność czynienia rzeczy niemożliwych, jednak im więcej mocy użyjesz, tym stajesz się słabszy. 
Spenser Academy, szkoła z internatem dla elit, pełna jest pięknych, bogatych i uprzywilejowanych nastolatków.

Film opowiada historię czterech studentów związanych ze sobą niezwykłym rodowodem. Jako potomkowie rodzin, które osiedliły się w kolonii Ipswich w XVII wieku, chłopcy urodzili się posiadając niezwykłą moc. Kiedy piąty potomek nagle wprowadza się do miasta, zostają ujawnione skrywane od lat sekrety i istnieje niebezpieczeństwo złamania paktu milczenia chroniącego ich rodziny.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, hebrajskie, polskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 1.85:1

Czas: 97 minut
Rok produkcji: 2006