Paranormal Activity 2 - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Kiedy Daniel i Kristi przywitali nowego członka swojej rodziny, w ich domu zaczęła siać spustoszenie demoniczna siła. Nieznana moc rozdarła ich idealny świat na strzępy zamieniając go w koszmar, z którego nie można uciec. Zobacz, co zarejestrowały zamontowane w domu kamery.

dd 

Tytuł oryginalny: Paranormal Activity 2
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Tod Williams
Obsada: Katie Featherston, Micah Sloat Molly Ephraim

Opis: Kiedy Daniel i Kristi przywitali nowego członka swojej rodziny, w ich domu zaczęła siać spustoszenie demoniczna siła. Nieznana moc rozdarła ich idealny świat na strzępy zamieniając go w koszmar, z którego nie można uciec. Zobacz, co zarejestrowały zamontowane w domu kamery.

"Pożegnaj się ze snem" ostrzegają krytycy, przed Tobą bowiem "Paranormal Activity 2" - film, po którego finałowych scenach szybko nie zaśniesz.
(IMPERIAL CINEPIX)

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku:  angielska, polska - lektor DD5.1, czeska, węgierska, turecka, rosyjska, tajska
Napisy: polskie, angielskie, czeskie, chorwackie, greckie, hebrajskie, arabskie, serbskie, tureckie, bułgarskie, węgierskie, rumuńskie, słoweńskie, islandzkie, portugalskie, słowackie, estońskie, łotewskie, litewskie, rosyjskie, ukraińskie, hindi, tajskie, koreańskie, mandaryńskie, kantońskie, indonezyjskie, malezyjskie

Format obrazu: 16:9, 1080p

Rok produkcji: 2010