Piąty wymiar - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Kino Świat
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 39.90 zł
Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). W rolach głównych wschodzące gwiazdy Hollywood - odkryta przez Davida Lyncha Melissa George ("Mulholland Drive") oraz niezwykle popularny wśród nastolatek Liam Hemsworth ("Zapowiedź").

dd

Tytuł oryginalny: Triangle
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Christopher Smith
Obsada: Melissa George, Liam Hemsworth, Rachael Carpani, Emma Lung, Michael Dorman

Opis: Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). W rolach głównych wschodzące gwiazdy Hollywood - odkryta przez Davida Lyncha Melissa George ("Mulholland Drive") oraz niezwykle popularny wśród nastolatek Liam Hemsworth ("Zapowiedź"). Wyruszając wraz z grupą przyjacił w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają nieruchome. Wkrótce pechowi żeglarze przekonają się, że spokój panujący na statku to cisza przed burzą, zapowiadająca atak siły, która nie spocznie, póki nie wyeliminuje. Desperacko walcząca o przetrwanie Jess z przerażeniem odkrywa, że to ona posiada klucz do rozwiązania zagadki statku widmo.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, zwiastun filmu, niewykorzystana scena, “Framstore"-efekty specjalne w filmie, "Making of..."-powstawanie filmu
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 102 minut
Rok produkcji: 2009