Planeta ludzi - 2xBlu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Best Film
  • Weight: 0.3 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 139.00 zł

Podążający śladami seriali Planeta Ziemia i Życie ta epicka opowieść zabiera nas w przepiękne zakątki naszej planety by pokazać nam jak bardzo związani jesteśmy z naturą. Ludzie to niezwykły gatunek - najbardziej utalentowany gatunek na ziemi. Zamieszkuje od skutej lodem Arktyki do parnych lasów tropikalnych, od maleńkich wysp na wielkim oceanie do najgorętszych pustyni i wszędzie tam człowiek znajduje sposób na przetrwanie i adaptuje się do panujących warunków.

dd

 

Tytuł oryginalny: BBC Human Planet [Blu-ray]
Wydanie: 2 Blu-ray

Reżyseria: Jane Atkins, Tuppence Stone

Opis: Podążający śladami seriali Planeta Ziemia i Życie ta epicka opowieść zabiera nas w przepiękne zakątki naszej planety by pokazać nam jak bardzo związani jesteśmy z naturą. Ludzie to niezwykły gatunek - najbardziej utalentowany gatunek na ziemi. Zamieszkuje od skutej lodem Arktyki do parnych lasów tropikalnych, od maleńkich wysp na wielkim oceanie do najgorętszych pustyni i wszędzie tam człowiek znajduje sposób na przetrwanie i adaptuje się do panujących warunków. Ludzie dokonali tego poprzez swoją odwagę i chęć ciągłej nauki. Nauczyliśmy się żyć w przepięknych miejscach i poprosić naturę by pomogła nam przeżyć. Human Planet to serial który opowiada 8 wspaniałych historii, z których wiele będzie pokazanych po raz pierwszy a towarzyszy temu niezapomniana muzyka Nitin'a Sawhney'a.
Każdy epizod skupia się na jednym środowisku i odkrywa jak człowiek przystosował się i znalazł rozwiązania w obliczu niesprzyjających warunków. Odwiedzamy też miejską dżunglę gdzie żyje większość z nas i odkrywamy dlaczego związek z przyrodą jest tak ważny dla naszego przetrwania.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (DD TRUE HD 5.1, Dolby Digital 5.1), angielski (DD TRUE HD 5.1,Dolby Digital 5.1),Napisy: polskie
Format obrazu: 1080p, 16:9
Czas: 480 minut

Rok produkcji: 2010