Pluton - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł

Nagrodzony 4 Oscarami® w tym dla Najlepszego Filmu 1986 roku, opierający się na wątkach autobiograficznych reżysera Olivera Stonea - zdobywcy Nagrody Akademii, "Pluton" jest mrocznym i niezapomnianym hołdem (The Washington Post) złożonym wszystkim żołnierzom, którzy utracili swe dusze podczas wojny w Wietnamie. Przybyły do Wietnamu Chris Taylor (Charlie Sheen) szybko odkrywa, że najtrudniejszą walką, którą musi stoczyć jest walka z samym sobą - z własnymi słabościami, strachem, gniewem i wycieńczeniem.

"Pluton" to opowieść o ludziach za młodych by umierać, zbyt niedojrzałych, by ustrzec się przed spustoszeniami jakie w ich duszach dokonuje brutalna wojna. W wilgotnej, parnej dżungli szybko wyrasta się ze złudzeń.
Nominowane do Oscara kreacje aktorskie doborowej obsady z Tomem Berengerem i Willemem Dafoe na czele, bolesna szczerość i realizm filmu sprawiają, ze Pluton jest arcydziełem gatunku, na zawsze pozostającym w pamięci widza. 

Nośnik: DVD 
Wydanie: 1 płytowe 
Reżyseria: Oliver Stone
Obsada: Tom Berenger, Willem Dafoe, Charlie Sheen, Forest Whitaker, Francesco Quinn, John C. McGinley, Richard Edson, Kevin Dillon, Reggie Johnson
Rok produkcji/dystrybucji: 1986
Dystrybutor: Imperial CinePix 
Kategoria: wojenny  
Czas: 115 min. 
Format obrazu: 16:9 
Region: 2 
Dźwięk: 
Dolby Digital 5.1: angielski
Dolby Digital 2.0: polski lektor, czeski, węgierski, turecki 
Napisy: 
angielskie, bułgarskie, serbsko-chorwackie, czeskie, węgierskie, islandzkie, rumuńskie, słoweńskie, tureckie 
Dodatki: 
bezpośredni dostęp do scen, oryginalny zwiastun kinowy