Podróże Guliwera [Blu-Ray 3D/2D]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 99.90 zł
"Podróże Guliwera" to nie tylko komedia rodzinna, ale i współczesne spojrzenie na klasyczną powieść Jonathana Swifta. 
Kiedy poznajemy Lemuela Guliwera jest małym, nic nie znaczącym człowiekiem w wielkim świecie. Mieszka na Manhattanie i pracuje w poczytnym piśmie, ale jako roznosiciel poczty. Marzy o czymś więcej, ale nie spełnia pragnień, bo boi się porażki. Chciałby pisać powieści podróżnicze, ale brakuje mu odwagi i wiary w siebie, by zacząć działać. Nie potrafi pokonać lęku, ale kiedy trafia do Krainy Liliputów czuje się jak król.

dd

Tytuł oryginalny: Gullivers Travels
Wydanie:[Blu-Ray 3D/2D]


Reżyseria: Rob Letterman
Obsada: Jack Black, Emily Blunt, Amanda Peet, Billy Connolly, Catherine Tate

Opis: Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta, zrealizowana w cyfrowej technice 3D. Lemuel Gulliver, autor przewodników turystycznych, wyrusza w podróż służbową na Bermudy, a trafia do krainy Liliputów, zamieszkałej przez miniaturowych mieszkańców, którym pomaga w wojnie z wojowniczymi sąsiadami. W rolach głównych: Jack Black ("Jaja w tropikach", "King Kong"), Emily Blunt ("Diabeł ubiera się u Prady"), Amanda Peet ("Syriana", "Tożsamość"), Billy Connolly ("Garfield 2") i Catherine Tate ("Catherine Tate Show"). Reżyseria: Rob Letterman ("Potwory kontra obcy", "Rybki z ferajny").

Dodatki: sceny niewykorzystane, gagi i wpadki aktorskie, reportaże, zwiastun kinowy
Format i język dźwięku: niemiecki (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, niemieckie, polskie, tureckie

Format obrazu: 16:9

Rok produkcji: 2010