Pole rażenia - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Tom Hardy (Bruce Willis), gliniarz z Pittsburgha, pochodzi z rodziny, której członkowie od pięciu pokoleń służą w policji.

dd 

Tytuł oryginalny: Striking Distance

Wydanie: 1 Blu-rayOpis: Tom Hardy (Bruce Willis), gliniarz z Pittsburgha, pochodzi z rodziny, której członkowie od pięciu pokoleń służą w policji. Niegdyś był detektywem w wydziale zabójstw, ale dwa lata temu publicznie oskarżył wydział policji, w tym członków własnej rodziny, o naciąganie wyników śledztwa, które miało doprowadzić do ujęcia seryjnego mordercy odpowiedzialnego za śmierć jego ojca. Hardy uważał, że prawdziwy zabójca wciąż jest na wolności. Za karę zdegradowano go i odesłano do pracy w patrolu rzecznym. 
Kiedy w mieście zaczyna grasować nowy seryjny zabójca, Hardy nie wątpi, że jest on tym samym, który zabił jego ojca. Nie waha się przekroczyć swoich kompetencji, by złapać zbrodniarza. Stawia go to w obliczu konfliktu z nową partnerką (Sarah Jessica Parker) i wujem (Dennis Farina), który zastąpił ojca na stanowisku szefa wydziału zabójstw.

Kategoria: sensacyjny
Czas trwania: 102 min.
Obsada: Sarah Jessica Parker, Dennis Farina, John Mahoney, Andre Braugher, Tom Atkins, Robert Gould, Brion James, Robert Pastorelli, Timothy Busfield, Mike Hodge, Jodi Long, Roscoe Orman, Gareth Williams, Ed Hooks, Lawrence Mandley
Reżyseria: Rowdy Herrington
Scenariusz: Rowdy Herrington, Marty Kaplan
Muzyka: Brad Fiedel
Rok produkcji: 1993
Data premiery: 14.07.2009
Dźwięk: DOLBY TrueHD 5.1, DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa: angielska, polska - lektor (DD5.1), czeska, węgierska, niemiecka, włoska
Napisy: angielskie, polskie, niemieckie, tureckie, arabskie, czeskie, greckie, hebrajskie, islandzkie, włoskie, słowackie, bułgarskie, węgierskie, chorwackie, słoweńskie
Format obrazu: 16:9 - 1.85:1 Panoramiczny (1080p High Definition)