Policja zastępcza - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł

dd


Tytuł oryginalny: The Other Guys
Wydanie: 1 DVD
Kategoria: Komedia, Sensacyjny
Reżyseria: Adam Mckay
Obsada: Derek Jeter, Mark Wahlberg, Will Ferrell

Opis: Detektywi Nowojorskiego Wydziału Policji (NYPD), Christopher Danson i P.K. Highsmith (Dwayne Johnson i Samuel L. Jackson) to najtwardsi i najbardziej uwielbiani gliniarze w mieście. I do tego nie noszą tatuaży - to inni tatuują sobie ich podobizny na ciele. W tym samym wydziale, kilka biurek dalej, pracują detektywi Allen Gamble (Will Ferrell) i Terry Hoitz (Mark Wahlberg). To właśnie ich można oglądać w tle na fotografiach z Dansonem i Highsmithem. Najczęściej są rozmazani i mają zamknięte oczy. Nie są bohaterami. To ci drudzy.

Ale każdy policjant będzie miał kiedyś swój dzień. Gamble i Hoitz natkną się na z pozoru nieistotną sprawę, która okaże się jednym z najpoważniejszych nowojorskich przestępstw. To szansa ich życia. Czy posiadają jednak odpowiednie umiejętności?
(IMPERIAL CINEPIX)
Dodatki: bezpośredni dostęp do scen

Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie, angielskie, islandzkie, tureckie, słowackie, czeskie, litewskie, estońskie, bułgarskie, rumuńskie, węgierskie, chorwackie, słoweńskie, greckie, hebrajskie, arabskie, indonezyjskie, koreańskie, tajskie, chińskie, hindi


Format obrazu: 16:9, 1080p
Rok produkcji: 2010