Posejdon - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 52.00 zł
Na Posejdonie trwa przyjęcie noworoczne. Pasażerowie wznoszą toasty za przyszłość. Jednak ta przychodzi bardzo gwałtownie w postaci gigantycznej, 45-metrowej fali, która wywraca liniowiec do góry dnem... i zmusza pasażerów statku do rozpoczęcia desperackiej walki o przeżycie.

dd  

Tytuł oryginalny: Poseidon
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Wolfgang Petersen
Obsada: Emmy Rossum, Jacinda Barrett, Richard Dreyfuss, Josh Lucas, Kurt Russell

Opis: Na Posejdonie trwa przyjęcie noworoczne. Pasażerowie wznoszą toasty za przyszłość. Jednak ta przychodzi bardzo gwałtownie w postaci gigantycznej, 45-metrowej fali, która wywraca liniowiec do góry dnem... i zmusza pasażerów statku do rozpoczęcia desperackiej walki o przeżycie.
Reżyser Wolfgang Petersen (Gniew oceanu, Okręt) powraca na morze w przejmującej, przepełnionej akcją adaptacji powieści Tragedia Posejdona autorstwa Paula Gallico.
Josh Lucas, Kurt Russell, Richard Dreyfuss i Emmy Rossum wcielili się w role pasażerów, którzy muszą zdać się na siebie nawzajem w walce z wodą i ogniem, w świecie odwróconym do góry nogami.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, film dokumentalny Posejdon: Statek na falach dźwięku: Złożoność tworzenia nowoczesnego przygodowego filmu, Dziennik pokładowy: praktyki na planie studentów szkoły filmowej, Posejdon: Do góry dnem: Kronika z wyjątkowo zaprojektowanego planu filmowego, Dokument History Channel: Zabójcze fale, zatonięcie Posejdona
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), tajski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, czeskie, greckie, hebrajskie, hiszpańskie, koreańskie, polskie, rosyjskie, rumuńskie, tajskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 2.39:1

Czas: 98 minut
Rok produkcji: 2006