Potwory i spółka [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Available
  • 39.98 zł 29.00 zł
Nagrodzeni Oscarem twórcy Toy Story przedstawiają najnowszy, animowany komputerowo film, który zdobył serca zarówno widzów, jak i krytyków na całym świecie

dd1

Tytuł oryginalny: Monsters Inc
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Peter Docter, David Silverman

Opis: Nagrodzeni Oscarem twórcy Toy Story przedstawiają najnowszy, animowany komputerowo film, który zdobył serca zarówno widzów, jak i krytyków na całym świecie. Potwory i spółka otwierają drzwi do świata, w którym figlom i psotom nie ma końca.
Zapierająca dech animacja, pobudzająca wyobraźnię fabuła i wspaniałe kreacje aktorów użyczających głosu postaciom sprawiają, że Potwory i spółka są świetną rozrywką dla wszystkich. Przez drzwi garderoby w dziecięcej sypialni prowadzi droga do Monstopolis - świata potworów. W centrum miasta mieści się fabryka Potwory i spółka, z której co noc wyruszają elitarne oddziały potworów; wkraczają do świata ludzi, by straszyć dzieci i kolekcjonować ich krzyki, które są głównym źródłem energii w tym potworzym świecie. Jest to bardzo ciężka praca, bowiem dzieci nie jest już tak łatwo przestraszyć jak niegdyś. Prawdziwą gwiazdą i mistrzem straszenia jest Sulley, a jego asystentem i najlepszym przyjacielem - Mike Wazowski. Potwory wierzą, że to właśnie dzieci są niebezpieczne i toksyczne. Kiedy więc mała dziewczynka trafia przypadkiem do ich świata wybucha prawdziwa panika. Sulley i Mike starają się za wszelką cenę odesłać ją do domu, tymczasem jednak trafiają na trop niesamowitego spisku, który może zagrozić istnieniu całego ich świata. Zobaczcie ten jeden z najśmieszniejszych filmów roku wraz z ekskluzywnymi dodatkami, a czeka was naprawdę monstrualna zabawa.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, specjalna animacja wykreowana na potrzeby tego wydania DVD, zbiór faktów o przedstawicielach potwornej populacji, sceny usunięte, nieudane ujęcia i wpadki aktorskie – Company Play, gra w drzwi Bu – zły Randall poszarpał drzwi małej Bu - pomóżcie Mikeowi znaleźć i poskładać fragmenty, For the Birds - zdobywca Oscara® 2001 dla najlepszego animowanego filmu krótkometrażowego, Mikes New Car - nigdy wcześniej nie prezentowany film krótkometrażowy zrealizowany specjalnie dla tego wydania DVD, Gzie jest Nemo – zwiastun najnowszego filmu pełnometrażowego wytwórni Disney / Pixar
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), słowacki (Dolby Digital 2.0)
Napisy: angielskie, chorwackie, czeskie, polskie, słowackie, słoweńskie, węgierskie
Format obrazu: 1.85:1

Czas: 88 minut