Prosiaczek i przyjaciele - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 23.00 zł


Tytuł oryginalny: Piglet's Big Movie

Wydanie: DVD

Nawet, jeżeli jesteś bardzo mały, możesz dokonywać wielkich rzeczy.

To pierwszy film małego Prosiaczka ... i od razu wielki! Pozostając wiernym tradycji animowanych filmów o Puchatku, Prosiaczek i przyjaciele jest zachwycającą opowieścią o przyjaźni, pełną humoru i zabawy, dzięki której możecie się przekonać, że wcale nie trzeba być dużym, aby czynić wielkie rzeczy!

Łagodny i nieśmiały Prosiaczek jest przygnębiony; czuje się gorszym od swoich przyjaciół Puchatka, Tygryska, Kłapouchego i Królika, gdyż ci uznali, że jest zbyt mały i słaby, aby pomagać im w "miodowych żniwach". Znika więc w Stumilowym Lesie.
Przyjaciele ruszają na poszukiwania, posługując się pozostawionym przez Prosiaczka albumem jako mapą. Po drodze wszyscy uświadamiają sobie, jak ogromną rolę pełni w ich życiu zaginiony przyjaciel, jak wiele przygód razem przeżyli, i jak bardzo go im teraz brakuje. Gdy jednak Puchatek staje w obliczu niebezpieczeństwa, nasz maleńki super bohater wykazuje się wielką odwagą.

"Prosiaczek i przyjaciele" to uroczy film, przepełniony ciepłem i humorem, zawierający pięć zupełnie nowych piosenek, pełen przygód, do których cała rodzina będzie powracać z ogromną przyjemnością.
 
Kategoria: animowany
Czas trwania: 72 min.
Obsada: w wersji polskiej głosu użyczyli m.in.:
Tomasz Steciuk, Maciej Kujawski, Jacek Czyż, Włodzimierz Bednarski, Joanna Jeżewska, Zosia Jaworowska, Jan Prochyra, Ryszard Nawrocki, Jonasz Tołopiło
Reżyseria: Francis Glebas
Scenariusz: Brian Hohlfeld
Muzyka: Carl Johnson
Rok produkcji: 2003
Data premiery: 4.02.2005
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa: angielska, polska - dubbing
Napisy: polskie, angielskie
Format obrazu: 1.66x1 - 16x9 Widescreen