Przygody Kubusia Puchatka - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 23.00 zł
Klasyczna animacja Walta Disneya, inspirowana doskonale znaną wszystkim dzieciom od lat 1 do 100 książką A. A. Milne'a

dd2

Tytuł oryginalny: The Many Adventures Of Winnie the Pooh

Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: John Lounsbery, Wolfgang Reitherman
Obsada: Postacie animowane

Opis: Klasyczna animacja Walta Disneya, inspirowana doskonale znaną wszystkim dzieciom od lat 1 do 100 książką A. A. Milne'a. Ten pełnometrażowy film ożywia świat mieszkańców Stuwiekowego Lasu - Kubusia Puchatka, który wiecznie ma ochotę na małe co nieco, Prosiaczka, rozbrykanego Tygryska, melancholijnego Kłapouchego, Krzysia i wielu, wielu innych.
W kolejnych rozdziałach historii misia o bardzo małym rozumku zatytułowanych: "Kubuś Puchatek i miododajne drzewo", "Wiatrodzień Kubusia Puchatka", "Kubuś Puchatek i rozbrykany Tygrys", przekonasz się dlaczego jest on tak lubiany na całym świecie.
Przyłącz się do przemiłej gromadki i weź udział w ich wesołych przygodach, dzięki którym poznasz siłę prawdziwej przyjaźni, a przede wszystkim ożywisz swoją wyobraźnię.
Nagrodzona Oscarem animacja i wspaniała ścieżka dźwiękowa z niezapomnianymi piosenkami sprawiają, że ta ponadczasowa, zawsze świeża i ujmująca opowieść ze studia Walta Disneya zauroczy całą Twoją rodzinę.

Dodatki: bezpośredni dostęp od scen, Dzień Kłapouchego - film animowany, historia arcydzieła - jak powstawał film o Puchatku, Puchatkowa piosenka filmowa - wykonanie Carly Simon, Miś Puchatek - galeria, Puchatkowe ciekawostki, cień Puchatka - z Disneyem przez lata, W Stuwiekowym Lesie - gra, Heffalumpy i Woozle - śpiewaj razem z nami
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 2.0), hebrajski (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 2.0), polski dubbing (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 5.1), portugalski (Dolby Digital 2.0)
Napisy: angielskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, polskie, portugalskie, słoweńskie, węgierskie
Format obrazu: 4:3

Czas: 71 minut
Rok produkcji: 1977