Raj dla par - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Available
  • 49.90 zł 42.90 zł
Cztery zaprzyjaźnione pary zwabione kuszącą ofertą luksusowego i szokująco taniego wypoczynku na tropikalnej wyspie, szybko przekonają się, że dosłownie wymuszono na nich udział w zbiorowej terapii małżeńskiej!

dd

Tytuł oryginalny: Couples Retreat
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Peter Billingsley
Obsada: Kristen Bell, Jason Bateman, Malin Akerman, Vince Vaughn

Opis: Cztery zaprzyjaźnione pary zwabione kuszącą ofertą luksusowego i szokująco taniego wypoczynku na tropikalnej wyspie, szybko przekonają się, że dosłownie wymuszono na nich udział w zbiorowej terapii małżeńskiej!
Dave (Vince Vaughhn) i Ronnie (Malin Akerman), Joey (John Favreau) i Lucy (Kristin Davis), oraz dopiero co rozwiedziony Shane (Faizon Love) wraz ze swoją "dwudziesto-ileś-tam-letnią" dziewczyną Trudy (Kali Hawk) zostaną wplątani w przedziwną przygodę, na którą zupełnie nie byli przygotowani.
Czy przetrwają wszystkie dziwaczne atrakcje serwowane przez właściciela kurortu, Marcela (Jean Reno) - w tym - nurkowanie z rekinami i intymne sesje jogi z nad wyraz kochliwym instruktorem? A nade wszystko, czy pokonają własne lęki i uprzedzenia oraz ocalą swe małżeństwa w trakcie niezapomnianych wakacji w raju?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, alternatywne zakończenie, zabawne sceny, sceny usunięte i rozszerzone, największe przeboje miłosnej terapii, Raj odnaleziony - filmowanie w Bora Bora, za kulisami sesji jogi, komentarz reżysera Petera Billingsley'a i aktora Vince'a Vaughna
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 113 minut
Rok produkcji: 2009