Ranczo miłości - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 29.90 zł
W połowie lat 70. Grace i Charlie Bontempo (Helen Mirren i Joe Pesci) otwierają w Nevadzie pierwszy legalny dom publiczny. "Ranczo Miłości" wzbudza oczywiście silne protesty w konserwatywnych i religijnych kręgach, ale małżonkowie śmiało i kreatywnie zarządzają swoim "przedsiębiorstwem". Ich prywatne relacje układają się nieco gorzej niż biznesowe.

dd

Tytuł oryginalny: Love Ranch
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Taylor Hackford
Obsada: Scout Taylor-Compton, Joe Pesci, Sergio Peris-Mencheta, Helen Mirren, Gina Gershon

Opis: Zdobywcy Oscarów - Helen Mirren ("Królowa", "RED") i Joe Pesci ("Kasyno", "Chłopcy z ferajny"), w opartej na faktach, słodko-gorzkiej opowieści o zakazanej miłości, pieniądzach, seksie i zbrodni.
W połowie lat 70. Grace i Charlie Bontempo (Helen Mirren i Joe Pesci) otwierają w Nevadzie pierwszy legalny dom publiczny. "Ranczo Miłości" wzbudza oczywiście silne protesty w konserwatywnych i religijnych kręgach, ale małżonkowie śmiało i kreatywnie zarządzają swoim "przedsiębiorstwem". Ich prywatne relacje układają się nieco gorzej niż biznesowe. Charlie ma za sobą kryminalną przeszłość, skłonności do trwonienia pieniędzy oraz zdrad. Grace coraz trudniej to tolerować. Wszystko zmienia się, kiedy Charlie sprowadza na ranczo ich "bilet do sławy", czyli boksera Armando Buzę. Młody sportowiec ma u nich mieszkać i przygotowywać się do kolejnej walki. Jego managerem zostaje Grace. Wkrótce ich wzajemne relacje zaczynają niebezpiecznie wykraczać poza kontakty zawodowe.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 115 minut
Rok produkcji: 2010