Rent - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Akcja RENT - rewelacyjnej rock-opery rozgrywa się w nowojorskiej East Village. Jest to historia grupy ekscentrycznych młodych ludzi, swoistej Cyganerii, którzy z trudem wiążą koniec z końcem. Ubodzy artyści marzą o sukcesie i akceptacji, pokonują przeszkody, znosząc biedę i choroby.

dtsdd5 

Tytuł oryginalny: Rent
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Taye Diggs, Rosario Dawson, Anthony Rapp, Idina Menzel, Adam Pascal, Wilson Jermaine Heredia, Jasse L. Martin, Tracie Thoms

Opis: Akcja RENT - rewelacyjnej rock-opery rozgrywa się w nowojorskiej East Village. Jest to historia grupy ekscentrycznych młodych ludzi, swoistej Cyganerii, którzy z trudem wiążą koniec z końcem. Ubodzy artyści marzą o sukcesie i akceptacji, pokonują przeszkody, znosząc biedę i choroby.
Film RENT zrealizowany został na podstawie słynnego musicalu Jonathana Larsona, zdobywcy Pulitzera i Tony Award, który należy do najdłużej wystawianych na Broadwayu. Wyreżyserował go Chris Columbus, a w doborowej obsadzie występują: Rosario Dawson, Taye Diggs, Wilson Jermaine Heredia, Jasse L. Martin, Idina Menzel, Adam Pascal, Anthony Rapp i Tracie Thoms.

Dodatki: - Dostęp do wybranych scen

- Komentarze

- Sceny niewykorzystane

- Reportaże

- Zwiastuny
Format i język dźwięku: angielski (TrueHD 5.1), włoski (TrueHD 5.1), francuski (TrueHD 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, czeskie, francuskie, greckie, hindi, hiszpańskie, holenderskie, islandzkie, niemieckie, polskie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 2.40:1

Czas: 130 minut
Rok produkcji: 2005