Sekretne okno - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Mort Rainey (Johnny Depp), autor poczytnych powieści, zdaje sobie sprawę, że powinien siedzieć przed komputerem i pisać kolejną książkę, albo przynajmniej zająć się chociażby taką czynnością jak spacer z psem nad jeziorem położonym dokładnie naprzeciwko jego obskurnego domku. Mimo to Rainey spędza czas głównie śpiąc po 16 godzin dziennie na swojej ulubionej sofie. Jest właśnie w trakcie przeprowadzania bolesnego rozwodu i wszystko co wiąże się z rozpadem jego pożycia małżeńskiego wydaje się nieprzyjemne i chaotyczne.

dd5 

Tytuł oryginalny: Secret Window
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: David Koepp
Obsada: Len Cariou, Charles Dutton, Timothy Hutton, Maria Bello, John Turturro, Johnny Depp, Vlasta Vrana, Joan Heney, John Dunn-Hill, Matt Holland

Opis: Mort Rainey (Johnny Depp), autor poczytnych powieści, zdaje sobie sprawę, że powinien siedzieć przed komputerem i pisać kolejną książkę, albo przynajmniej zająć się chociażby taką czynnością jak spacer z psem nad jeziorem położonym dokładnie naprzeciwko jego obskurnego domku. Mimo to Rainey spędza czas głównie śpiąc po 16 godzin dziennie na swojej ulubionej sofie. Jest właśnie w trakcie przeprowadzania bolesnego rozwodu i wszystko co wiąże się z rozpadem jego pożycia małżeńskiego wydaje się nieprzyjemne i chaotyczne.

Dotychczasowe przejścia pozbawiły go energii życiowej i kreatywności, przyprawiając jednocześnie o klasyczną niemoc twórczą, która nie pozwala mu złożyć ze sobą nawet kilku najprostszych zdań.

W momencie, kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, psychotyczny nieznajomy o imieniu John Shooter (John Turturro) zjawia się w progach Raineya, oskarżając go o plagiat swojego opowiadania i żądając zadośćuczynienia... Pomimo wysiłków ze strony pisarza w kierunku załagodzenia całej tej sytuacji, Shooter staje się coraz bardziej natarczywy i wrogi, dając jednocześnie do zrozumienia, że jest gotów sam wymierzyć sprawiedliwość - posuwając się nawet do popełnienia z zimną krwią morderstwa.

Zmuszony do prowadzenia zmuszającej do intensywnego myślenia gry w kotka i myszkę, Rainey odkrywa, że jest w nim więcej sprytu i zawziętej determinacji, niż kiedykolwiek mógł przypuszczać. Koniec końców zaczyna sobie również zdawać sprawę, że nie poddający się prostej klasyfikacji Shooter być może zna go lepiej niż on sam siebie.

Dodatki: Bezpośredni dostęp do scen, komentarze audio, sceny usunięte, materiał o realizacji filmu, storyboardy, oryginalny zwiastun kinowy, zwiastuny
Format i język dźwięku: niemiecki (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, duńskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hinduskie, holenderskie, islandzkie, norweskie, polskie, rumuńskie, serbskie, słoweńskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 2.40:1

Czas: 96 minut
Rok produkcji: 2004