Sezon na misia 2 - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł

ZOBACZ galerię zdjęć oraz zwiastun (wydanie Blu-ray ) : SEZON NA MISIA 2

 dd2

Tytuł oryginalny: Open Season 2
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Matthew OCallaghan, Todd Wilderman
Obsada: Postacie animowane

Opis: Boguś i Elliot wracają z kolejnymi zwariowanymi przygodami. 
Udomowione kontra Dzikie! Zwycięzca zgarnia wszystko! 
Po całkowitym zauroczeniu Gizelą, zakochany po uszy Elliot napotyka na przeciwności w drodze do ołtarza. Wszystko na skutek porwania Pana Kabanosa przez grupę rozpieszczonych zwierzaków zdeterminowanych, by zwrócić go właścicielom. Boguś, wiewiór McSquizzy, jeż Buddy i reszta leśnych zwierzaków wprawiają w życie plan uratowania wyglądającego jak kiełbaska przyjaciela i wkrótce znajdują się na terenie obozu wroga, w samym środku świata zwierząt udomowionych. Pupile ludzi, pod dowództwem pudla Fifi nie zamierzają jednak oddać Pana Kabanosa bez walki. Czy pudelek może RZECZYWIŚCIE pokonać ważącego 450 kilogramów misia grizzly? Czy Elliot poślubi wreszcie Gizelę? Dowiedz się oglądając Sezon na misia 2!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, ruszamy w dzicz z wokalną obsadą Sezonu na misia 2, jak narysować Twoich ulubionych bohaterów: Bogusia, Elliota i Fifi, 3 sceny usunięte, teledysk "who let the dogs out", Strefa Pana Kabanosa: zawiera 5 gier DVD, szaleństwo na wodnej zjeżdżalni Bogusia, test wytrzymałości, napraw to, Podążaj za smakołykiem, Aport z Elliotem 
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), chorwacki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, chorwackie, polskie, serbskie, słoweńskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 73 minut
Rok produkcji: 2008