Sezon na misia - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Boguś, udomowiony niedźwiedź grizzly nie posiada instynktu i żadnych zdolności do przetrwania w dziczy. Wiedzie spokojne życie jako atrakcja miasteczka Timberline. Jego świat przewraca się do góry nogami, gdy poznaje Elliota cherlawego, wygadanego jelenia.

 dab 

Tytuł oryginalny: Open Season
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Anthony Stacchi, Roger Allers
Obsada: Postacie animowane

Opis: Boguś, udomowiony niedźwiedź grizzly nie posiada instynktu i żadnych zdolności do przetrwania w dziczy. Wiedzie spokojne życie jako atrakcja miasteczka Timberline. Jego świat przewraca się do góry nogami, gdy poznaje Elliota cherlawego, wygadanego jelenia. Niespodziewanie obaj znajdują się w środku lasu - na domiar złego, właśnie rozpoczyna się sezon polowań. Boguś i Elliot muszą współdziałać aby przetrwać. Wyruszają w niezwykła podróż do domu i korzystają z pomocnych rąk i łap, łącząc siły z mieszkańcami lasu, aby wyprowadzić w pole myśliwych i uczynić las bezpiecznym dla jego czworonożnych mieszkańców.

Dodatki: komentarz audio, sceny niewykorzystane, dodatek ukryty, reportaże, materiały o realizacji , storyboardy, teledysk, galeria fotosów, gry, krótkometrażówka: Boog and Elliots Midnight Bun Run, krótkometrażówka: Ringtales - Rolka Zero, zwiastuny
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), grecki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, czeskie, greckie, hebrajskie, polskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 86 minut
Rok produkcji: 2006