Slumdog. Milioner z ulicy - edycja limitowana - 2xDVD + CD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.2 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 38.90 zł
Specjalna edycja limitowana, wzbogacona o płytę DVD z materiałami dodatkowymi oraz płytę CD z nagrodzoną Oscarem muzyką z filmu.

dd

Tytuł oryginalny: Slumdog Millionaire
Wydanie: 2 xDVD
Reżyseria: Danny Boyle
Obsada: Dev Patel, Freida Pinto, Anil Kapoor, Irfan Khan

Opis: Specjalna edycja limitowana, wzbogacona o płytę DVD z materiałami dodatkowymi oraz płytę CD z nagrodzoną Oscarem muzyką z filmu.
Najlepszy film roku. Laureat 8 Oscarów, 4 Złotych Globów, 7 BAFTA i kilkunastu innych nagród.
Elektryzująco dynamiczny, określany jako "eksplozja energii", przyjmowany z ogromnym aplauzem zarówno przez widzów, jak i krytyków na całym świecie. Magiczna historia, po mistrzowsku opowiedziana przez Danny'ego Boyle'a, reżysera kultowego "Trainspotting" oraz scenarzystę "Goło i wesoło" Simona Beaufoy.
Osiemnastoletni mieszkaniec Bombaju, Jamal, bierze udział w indyjskiej wersji "Milionerów". Nieśmiały, ale bardzo zdeterminowany chłopak odpowiada na kolejne, coraz trudniejsze, pytania, a z każdą poprawną odpowiedzią z ust prowadzącego teleturniej znika ironiczny uśmieszek. Nikt nie spodziewał się, że niewykształcony, pochodzący ze slumsów chłopak zajdzie tak daleko. Również policja nie chce w to uwierzyć - tuż przed ostatnią rundą Jamal zostaje aresztowany pod zarzutem oszustwa. Podczas przesłuchania chłopak opowiada niezwykłą historię swojego życia, w której chwile tragiczne przeplatają się ze szczęśliwymi, a najpotężniejszą siłą, która pozwoli przetrwać najgorsze chwile okaże się miłość.

Dodatki:
CD z nagrodzoną Oscarem muzyką z filmu.
DVD - zwiastun, "Latika Bombay' (teledysk), Jai Ho remiks (teledysk), scena z toaletą, making of, wycięte sceny, o filmie, wywiady, klipy filmowe, z planu.
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), hindi (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 115 minut
Rok produkcji: 2008