Słyszeliście o Morganach? - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł
Komedia Słyszeliście o Morganach? to historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paula i Meryl Morganów (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker).

dd

Tytuł oryginalny: Did You Hear About the Morgans?
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Marc Lawrence
Obsada: Sam Elliott, Elisabeth Moss, Mary Steenburgen, Sarah Jessica Parker, Hugh Grant

Opis: Komedia Słyszeliście o Morganach? to historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paula i Meryl Morganów (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli w nowym, wolnym od BlackBerry życiu, Morganowie nie zwolnią tempa i nie rozniecą na nowo łączącej ich namiętności, ich będący w opłakanym stanie związek zostanie zagrożony całkowitym rozpadem.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarze - Marc Lawrence, Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, miejsce akcji - reportaż, kowboje i mieszczuchy - obsada filmu, z miasta na prerię - kostiumy, niedźwiedzia scena, sceny niewykorzystane, sceny nieudane -materiał o realizacji filmu, zwiastuny filmowe
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 2.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 2.1), angielski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, hindie, islandzkie, litewskie, polskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 103 minut
Rok produkcji: 2010