Spis Drani - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł
Pewnej nocy pechowy biznesmen Allan spotykana swojej drodze tajemniczego nieznajomego, który twierdzi,że jest mordercą na zlecenie, który oferuje, że za darmo pozbędzie się pięciu nieprzyjaciół Allana. Myśląc, że to żart Allan przekazuje swój prywatny spis drani. Następnego dnia osoby, które wskazał zaczynają umierać, a wszystkie dowody wskazują na niego. Ścigany przez policję, Allan robi wszystko by powstrzymać falę zbrodni.

dd

Tytuł oryginalny: The Hit List
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: William Kaufman
Obsada: J.P. O'Shaughnessy, Brandon O'Neill, Ginny Weirick, Rachel Handler, Armand Jalayeri, Holt Boggs, Sean Cook, Tracy Schornick, Ron Balicki, Patrick Treadway, Rich Cowan, Drew Waters, Jonathan LaPaglia, Katarzyna Wolejnio, Matt McColm, David Andriole, Sarah Ann Schultz, Cole Hauser, Michael Papajohn, Cuba Gooding Jr.

Opis: Pewnej nocy pechowy biznesmen Allan spotykana swojej drodze tajemniczego nieznajomego, który twierdzi,że jest mordercą na zlecenie, który oferuje, że za darmo pozbędzie się pięciu nieprzyjaciół Allana. Myśląc, że to żart Allan przekazuje swój prywatny spis drani. Następnego dnia osoby, które wskazał zaczynają umierać, a wszystkie dowody wskazują na niego. Ścigany przez policję, Allan robi wszystko by powstrzymać falę zbrodni.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, greckie, indyjskie, polskie, portugalskie, tureckie
Format obrazu: 16:9

Rok produkcji: 2011