Surogaci [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 54.90 zł 29.00 zł
Niesamowity thriller psychologiczny na podstawie komiksu The Surrogates Roberta Vendittiego i Bretta Weldele'a, z udziałem niekwestionowanej gwiazdy kina akcji - Bruce'a Willisa, w reżyserii Jonathana Mostowa - twórcy filmu Terminator 3.

dd

Tytuł oryginalny: Surrogates
Wydanie: 1 DVD


Reżyseria: Jonathan Mostow
Obsada: Bruce Willis, Rosamund Pike, Radha Mitchell, Ving Rhames

Opis: Niesamowity thriller psychologiczny na podstawie komiksu The Surrogates Roberta Vendittiego i Bretta Weldele'a, z udziałem niekwestionowanej gwiazdy kina akcji - Bruce'a Willisa, w reżyserii Jonathana Mostowa - twórcy filmu Terminator 3.
Nie tak odległa wcale przyszłość wydaje się być niemal idealną. Bez ryzyka, bez zagrożeń. Bezpieczni w domach ludzie do zmagań z rzeczywistością wysyłają swoich surogatów - humanoidy łączące wytrzymałość maszyny z wdziękiem i pięknem ludzkiego ciała. Sterowane za pomocą fal mózgowych przeżywają za nich życie. Gdy po raz pierwszy od wielu lat ginie człowiek, system zaczyna się chwiać. Kto zawiódł - technologia czy człowiek? Aby rozwikłać tajemnicę i uratować ludzkość, jeden z agentów FBI musi otworzyć wrotado rzeczywistości i stanąć z nią twarzą w twarz. Czy uda mu się ocalić świat, w którym tylko on sam jest prawdziwy?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, teledysk, komentarze reżysera
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, francuskie, greckie, polskie, rumuńskie
Format obrazu: 16:9, 2.40:1

Czas: 85 minut
Rok produkcji: 2009