TRANSPORTER 2 - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł

dd 

NAJLEPSZY W INTERESIE WRACA DO GRY

Jason Statham powraca w swojej charakterystycznej roli nieustraszonego byłego najemnika Franka Martina, specjalisty w przewożeniu i dostarczaniu cennych przesyłek wszelkiego rodzaju, w wielkim stylu i z wielkim oddaniem. 
Tym razem, w Miami, Frank i jego niezwykłe umiejętności zostają poddane jeszcze trudniejszemu sprawdzianowi. Chcąc spełnić obietnicę musi jednocześnie zniweczyć misterny plan bezwzględnych przestępców.
Dynamiczne pościgi tak samochodowe, jak i podniebne, elektryzująca akcja, popisy kaskaderskie i efekty specjalne sprawiają, że Transporter 2 stanowi rozrywkę w najczystszej postaci.
(IMPERIAL)

Frank Martin jest najlepszy w swoim fachu. Jest byłym agentem służb specjalnych, który zarabia na życie jako "transporter" - na zlecenie dostarcza dowolny ładunek pod wskazany adres. Krótko mówiąc, robi, co do niego należy, nie zadając przy tym żadnych pytań. 
Frank przenosi się z francuskiej Riwiery do Miami na Florydzie, gdzie na prośbę przyjaciela zostaje kierowcą bogatej rodziny Billingsów. Niełatwo zaskoczyć Transportera, ale sześcioletniemu Jackowi Billingsowi się to udaje - ku swemu zdumieniu Frank zaprzyjaźnia się z chłopcem, którego codziennie zawozi do szkoły. 
Gdy Jack zostaje porwany, Frank musi dać z siebie wszystko, by odzyskać chłopca i pokrzyżować plany porywaczy, planujących uwolnić śmiercionośnego wirusa, który zabije każdego, kto się z nim zetknie. 
 
Tytuł oryginalny: Transporter 2 (Blu-Ray)
Czas trwania: 84 min.
Obsada: Jason Statham, Amber Valletta, Alessandro Gassman, Jason Flemyng, Keith David, Shannon Briggs, Raymond Tong, Kate Nauta, Matthew Modine, Hunter Clary, Kate Nauta, Francois Berleand 
Reżyseria: Louis Leterrier, Corey Yuen 
Scenariusz: Luc Besson, Robert Mark Kamen 
Muzyka: Replicant 
Rok produkcji: 2005 
Data premiery: 12.12.2008
Format i język dźwięku: polski (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: arabskie, bułgarskie, czeskie, estońskie, hebrajskie, islandzkie, koreańskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, słoweńskie, tureckie
Format obrazu: 1080p 2.35:1, 1080p 16:9


Format obrazu: 1080 High Definition (2.35:1 - 16x9)