Tron (1982) - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł
Raz jeszcze przeżyj elektryzującą komputerową przygodę, oglądając TRON - kultowy obraz z 1982 roku, który zainspirował nowe pokolenie filmowców oraz zyskał sobie uznanie widzów i krytyków na całym świecie! Przełomowa technologia produkcji oraz wierna tradycji klasycznego science-fiction fabuła sprawiły, że TRON na zawsze zapisał się w historii kinematografii.

dd5

Tytuł oryginalny: Tron
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Steven Lisberger
Obsada: David Warner, Bruce Boxleitner, Jeff Bridges

Opis: Raz jeszcze przeżyj elektryzującą komputerową przygodę, oglądając TRON - kultowy obraz z 1982 roku, który zainspirował nowe pokolenie filmowców oraz zyskał sobie uznanie widzów i krytyków na całym świecie! Przełomowa technologia produkcji oraz wierna tradycji klasycznego science-fiction fabuła sprawiły, że TRON na zawsze zapisał się w historii kinematografii.
Flynn (Jeff Bridges), genialny twórca gier komputerowych, włamuje się do głównego komputera swego dawnego pracodawcy i przypadkiem zostaje wciągnięty do wirtualnego świata, w którym będzie musiał walczyć w niebezpiecznych rozgrywkach własnego projektu!
TRON to ponadczasowy klasyk, który mimo upływu lat wciąż zachwyca miłośników gatunku. Teraz, dzięki cyfrowej renowacji będziesz mógł cieszyć się jego odnowioną wersją!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, polskie
Format obrazu: 16:9
Czas: 92 minut

Rok produkcji: 1982