Uczeń czarnoksiężnika [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.00 zł
Rzeczywistość może być bardziej zaskakująca, niż ci się wydaje! Przekonaj się o tym, oglądając nową, zapierającą dech w piersiach produkcję twórców "Skarbu narodów".

dd

Tytuł oryginalny: Sorcerer's Apprentice
Wydanie: 1 DVD


Reżyseria: Jon Turteltaub
Obsada: Monica Bellucci, Alfred Molina, Jay Baruchel, Nicolas Cage

Opis: Rzeczywistość może być bardziej zaskakująca, niż ci się wydaje! Przekonaj się o tym, oglądając nową, zapierającą dech w piersiach produkcję twórców "Skarbu narodów".
Mistrz magii Balthazar Blake (Nicolas Cage) prowadzi odwieczną walkę z mocami zła. Gdy spotyka pozornie przeciętnego Dave'a (Jay Baruchel) i wyczuwa jego ukryty potencjał, postanawia wziąć niechętnego nowicjusza pod swoje skrzydła. Intensywny kurs sztuki magicznej całkowicie odmienia życie zakompleksionego chłopaka.
Wyrusz w podróż po mrocznych zakamarkach Nowego Jorku i zanurz się w tajemniczym świecie magicznych intryg. "Uczeń czarnoksiężnika" to trzymający w napięciu, pełen spektakularnych efektów specjalnych film, który przypadnie do gustu wszystkim fanom gatunku fantasy!
W filmie oprócz Nicolasa Cage'a wystąpili Alfred Molina oraz Monica Bellucci.
(CD PROJEKT)


Dodatki: Dokument z kulisów kręcenia filmu (22 min), scena niewykorzystana
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, chorwackie, czeskie, polskie, serbskie, słowackie, węgierskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 105 minut
Rok produkcji: 2010