W chmurach - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Ryan Bingham (George Clooney) to profesjonalista specjalizujący się w "doradztwie dotyczącym zmian w karierze zawodowej" (eufemistyczne ujęcie zwalniania pracowników). Życie Ryana to ciągła podróż, jego mieszkanie to tylko puste miejsce. Podczas jednej z podroży poznaje Alex (Vera Farmiga) i zaczyna myśleć o zmianie stylu życia. Czy tak się stanie?

dd 

Tytuł oryginalny: Up in the Air
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Jason Reitman
Obsada: Anna Kendrick, Vera Farmiga, George Clooney

Opis: Ryan Bingham (George Clooney) to profesjonalista specjalizujący się w "doradztwie dotyczącym zmian w karierze zawodowej" (eufemistyczne ujęcie zwalniania pracowników). Życie Ryana to ciągła podróż, jego mieszkanie to tylko puste miejsce. Podczas jednej z podroży poznaje Alex (Vera Farmiga) i zaczyna myśleć o zmianie stylu życia. Czy tak się stanie?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarze twórców filmu, reportaż - HD, teledysk "Help Yourself" - wykonanie Sad Brad - HD, Storyboardy - HD, sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem - HD, zwiastuny kinowe - HD, American Airlines - HD
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD MA 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, islandzkie, litewskie, łotewskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, ukraińskie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 109 minut
Rok produkcji: 2009