W sieci kłamstw - Premium Collection - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 66.00 zł
Trwa polowanie CIA na niebezpiecznego przywódcę serii ataków terrorystycznych. Roger Ferris (L. DiCaprio) to człowiek agencji, który działa w terenie..

dd

Tytuł oryginalny: Body of Lies 
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Ridley Scott
Obsada: Leonardo DiCaprio, Russell Crowe, Mark Strong, Oscar Isaac

Opis: Trwa polowanie CIA na niebezpiecznego przywódcę serii ataków terrorystycznych. Roger Ferris (L. DiCaprio) to człowiek agencji, który działa w terenie, przemieszczając się z miejsca na miejsce w pogoni za informacjami, które pozwolą mu uprzedzać zagrożenie. Oko na niebie - satelitarne łącze obserwuje Farrisa. Po drugiej stronie łącza znajduje się Ed Hoffman (R. Crowe), kontrolujący przebieg zdarzeń z odległości tysięcy kilometrów. I gdy Ferris zbliża się do celu, odkrywa, że zaufanie może stanowić śmiertelne zagrożenie lecz jest konieczne do przetrwania.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, sceny dodatkowe, komentarz reżysera, wywiad w stanie oskarżenia: dekonstrukcja, W sieci kłamst - kluczowe sekwencje filmu wnikliwie spenetrowane w materiałach filmowych z planu oraz wywiadach z obsadą i twórcami, interaktywne przesłuchanie - komentarze gwiazd
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1), tajski (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1)
Napisy: arabskie, chińskie, chorwackie, estońskie, greckie, hebrajskie, indonezyjskie, kantońskie, koreańskie, litewskie, łotewskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, tureckie, ukraińskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 2.40:1

Czas: 128 minut
Rok produkcji: 2008