Wall-E - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Filmostrada
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Unavailable
  • 19.98 zł 29.00 zł
WALL-E (Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący. E-klasa) jest małym robocikiem obdarzonym niezwykłą osobowością. Mieszka sam na Ziemi i czuje się tu bardzo samotny

dd2

Tytuł oryginalny: Wall.E - Walle
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Andrew Stanton
Obsada: Postacie animowane

Opis: Ziemia w dość odległej na szczęście przyszłości. Planeta została zaśmiecona przez ludzi do tego stopnia, że zmuszeni byli ją opuścić na pokładzie wielkiego statku kosmicznego Axiom.
WALL-E (Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący. E-klasa) jest małym robocikiem obdarzonym niezwykłą osobowością. Mieszka sam na Ziemi i czuje się tu bardzo samotny. Wieczory umila sobie oglądaniem jedynej ocalałej wideokasety - musicalu "Hello Dolly" Pewnego dnia poznaje przybysza z kosmosu - nowoczesną i przepiękną EWĘ. Od tej chwili jego życie całkowicie się zmienia, a uczucia do EWY powodują, że WALL-E odkrywa swoje prawdziwe przeznaczenie i wyrusza na wyprawę po niewyobrażalnie fantastycznym wszechświecie.
ZMDD08

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, "Burn-e" - krótkometrażówka, "Presto" - krótkometrażówka, sceny niewykorzystane, animacja dźwiękowa, komentarze audio, i dużo więcej...
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), słowacki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, czeskie, polskie, słowackie, węgierskie
Format obrazu: 16:9, 2.39:1

Czas: 95 minut
Rok produkcji: 2008