WANTED: ŚCIGANI -BLU-RAY

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł 49.90 zł

  Wesley Gibson (James McAvoy) jest strachliwym hipochondrykiem, którego prześladuje szefowa i zdradza dziewczyna. Jego życie jest pozbawione celu!
W pracy, szef żyje tylko po to, żeby znęcać się nad nim na oczach kolegów. W domu, jego własna dziewczyna przyciąga jak seksualny magnes wszystkich - łącznie z tak zwanym najlepszym przyjacielem - oprócz niego. Nic więc dziwnego, że nieudacznik Wes, między składającymi się z wegetariańskiego tofu posiłkami, łyka dziesiątki tabletek zapobiegającym atakom paniki. 
Pewnego dnia jego marna egzystencja się kończy. W jego życie wkracza bowiem Fox (Jolie), dziewczyna pracująca dla Bractwa - liczącej wieki ligi świetnie wyszkolonych zabójców, kierujących się mottem: Zabicie jednej osoby, oznacza ocalenie dla tysięcy. 
Wes podąża śladem pracującego kiedyś dla Bractwa ojca i wyzwala uwięzioną w sobie od dawna bestię. Okazuje się, że zabijanie ma we krwi. Rozpoczyna żmudne szkolenie pod okiem Fox i ekipy, której przewodzi enigmatyczny lider Bractwa, Sloan (Freeman). Neofita rozwija w sobie błyskawiczny refleks i nadludzką wręcz sprawność. Zresztą nikt nie mówił, że zostanie zabójcą będzie łatwe. 
Nieudacznik odradza się jako złoty chłopiec Bractwa. Wes zaczyna nowe życie dokonując "serwowanej na zimno" zemsty na dręczycielach z przeszłości. Jednak w miarę upływu czasu, słodki smak władzy staje się coraz bardziej gorzki. Wes zdaje sobie sprawę z tego, że intencje jego towarzyszy nie są takie szlachetne, jak to początkowo wyglądało. Młody człowiek otrzymuje lekcję, której nikt wcześniej nie był w stanie mu udzielić: To tylko on sam może kontrolować swoje przeznaczenie. 
(TiM)
 
Tytuł oryginalny: Wanted (Blu-Ray)
Kategoria: sensacyjny 
Czas trwania: 105 min.
Obsada: James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman 
Reżyseria: Timur Bekmambetov 
Scenariusz: Michael Brandt, Derek Haas 
Muzyka: Danny Elfman 
Rok produkcji: 2008 
Data premiery: 4.12.2008
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa: angielska
Napisy: polskie, angielskie

Format obrazu: 1080 High Definition (2,35:1)