Zaczarowana (Disney) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.00 zł

Baśń ożywa za sprawą tego oryginalnego, nowego klasyku Disneya.

dd22

Tytuł oryginalny: Enchanted

Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Kevin Lima
Obsada: Timothy Spall, Julie Andrews, Susan Sarandon, James Marsden, Amy Adams, Patrick Dempsey, Rachel Covey

 Baśń ożywa za sprawą tego oryginalnego, nowego klasyku Disneya. Czerpiąc z przebogatego dziedzictwa, twórcy zrealizowali wspaniały film, opowieść jakiej nie było nigdy dotąd. Fascynującego, pogodnego pełnego radości i humoru obrazu dopełnia cudowna muzyka słynnego Alana Menkena.
Dla młodziutkiej Giselle, życie jawi się jak prawdziwa bajka, ma poślubić pięknego księcia i żyć długo i szczęśliwie u jego boku. Nie dane jej jednak zaznać tych przyjemności. Zła czarownica wygania ją bowiem z animowanej, baśniowej krainy Andalazji. Giselle trafia do pozbawionego magii i całkowicie realnego współczesnego Nowego Jorku. Tam, z pomocą przychodzi jej cyniczny i rzeczowy adwokat, który, zaskakując samego siebie odkrywa, że dał się oczarować tym niewinnym, szeroko otwartym, zachwycającym oczom.
Zaczarowana to cudowna muzyczna komedia, pod której urokiem będzie cała rodzina.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, sceny niewykorzystane, gagi i wpadki, ożywianie fantazji - reportaż o realizacji, kłopoty Pipa - po tym, jak Giselle trafia do Nowego Jorku, Pip zostaje wysłany z misją uratowania Księcia Edwarda w Andalazji
Format i język dźwięku: hebrajski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, chorwackie, estońskie, hebrajskie, litewskie, łotewskie, polskie, rosyjskie, serbskie, słoweńskie, ukraińskie
Format obrazu: 16:9, 2.35:1

Czas: 107 minut
Rok produkcji: 2007