Zamknięty krąg - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 19.90 zł
Jean Reno oraz wschodząca gwiazda francuskiego kina Gaspard Ulliel  w znakomitym thrillerze, łączącym doskonałe sceny akcji z pełną emocji opowieścią o sile więzi rodzinnych.

dd

 Tytuł oryginalny: Le Premier cercle
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Laurent Tuel
Obsada: Jean Reno, Gaspard Ulliel, Vahina Giocante, Sami Bouajila

Opis: Jean Reno ("Leon zawodowiec") oraz wschodząca gwiazda francuskiego kina Gaspard Ulliel ("Bardzo długie zaręczyny", "Hannibal. Po drugiej stronie maski") w znakomitym thrillerze, łączącym doskonałe sceny akcji z pełną emocji opowieścią o sile więzi rodzinnych.
Pochodząca z Armenii rodzina Malakian kontroluje podziemny światek południowej Francji. Na jej czele stoi bezwzględny, charyzmatyczny ojciec chrzestny, Milo Malakian (Jean Reno). Rządzi on żelazną ręką zarówno podległymi mu gangsterami, jak i własną rodziną. Jego syn Anton (Gaspard Ulliel) marzy o zerwaniu z rodową przestępczą tradycją. Chce żyć z dala od świata przemocy, u boku pochodzącej spoza klanu ukochanej Elodie. Jednak aby spróbować zmienić swoje przeznaczenie, chłopak musi zmierzyć się nie tylko z nie znoszącym sprzeciwu wszechwładnym ojcem, ale też z inspektorem Saunier, który kiedyś przysiągł sobie, że zniszczy głowę rodziny Malakian. Gang szykuje się właśnie do niezwykle spektakularnego i zuchwałego skoku - Anton musi zdecydować czy w tej ryzykownej akcji stanie u boku ojca.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9
Czas: 90 minut

Rok produkcji: 2009