ZDARZENIE - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł

dd pl pn 

Opis: Najnowszy film M. Nighta Shyamalana, twórcy "Szóstego zmysłu", "Znaków" i "Osady". 
Zrealizowany z wielkim rozmachem, pełen zaskakujących zwrotów akcji thriller: młode małżeństwo ucieka przed apokaliptycznym kryzysem, który stawia pod znakiem zapytania przyszłość całego rodzaju ludzkiego. 
W rolach głównych: Mark Wahlberg ("Infiltracja", "Strzelec") i Zooey Deschanel ("Most do Therabitii", "Miłość na zamówienie").

Wszystko zaczyna się bez ostrzeżenia - znikąd, w ciągu kilku minut wielkie amerykańskie miasta ogarnia epidemia dziwnych, porażających zgonów, które w umysłach innych sieją ziarno destrukcji. Co jest przyczyną tego nagłego załamania ludzkich zachowań? Czy to nowy rodzaj ataku terrorystycznego, źle przeprowadzony eksperyment, nowy rodzaj śmiercionośnej broni, wirus, który wymknął się spod kontroli? Czy to przenosi się w powietrzu, w wodzie...jak? 
Dla mieszkającego w Filadelfii licealnego nauczyciela fizyki Elliota Moore'a (nominowany do Oscara MARK WAHLBERG) życiowym priorytetem staje się ucieczka przed tym tajemniczym fenomenem. Chociaż jego małżeństwo z Almą (ZOOEY DESCHANEL) pozostaje w stadium kryzysu, razem wyruszają w drogę - pociągiem, potem samochodem w towarzystwie przyjaciela Elliota, Juliana (laureat nagrody Emmy JOHN LEGUIZAMO) - nauczyciela matematyki - i jego ośmioletniej córki Jess (ASHLYN SANCHEZ) - w stronę rolniczych terenów Pensylwanii, gdzie mają nadzieję uchronić się przed atakiem. Wkrótce jednak okaże się, że nikt nigdzie nie jest bezpieczny. Przed tym niewidzialnym mordercą nie ma ucieczki. Ale kiedy Elliot odkryje prawdziwą naturę zjawiska - co napędza tę siłę, zagrażającą przyszłości ludzkości - odnajdzie też cień nadziei na ocalenie swojej nadwątlonej rodziny przed wyrokiem przeznaczenia.
(Informacja dystrybutora)
 
Tytuł oryginalny: The Happening (Blu-Ray)
Czas trwania: 87 min.
Obsada: Mark Wahlberg, Zooey Deschanel, John Leguizamo, Betty Buckley, Ashlyn Sanchez 
Reżyseria: M. Night Shyamalan 
Scenariusz: M. Night Shyamalan 
Muzyka: James Newton Howard 
Dodatki: SPECJALNIE MATERIAŁY DODATKOWE ZAWIERAJĄ ZDJĘCIA ZBYT SZOKUJĄCE DLA POKAZÓW KINOWYCH!
sceny usunięte z komentarzem M. Nighta Shyamalana
reportaże
gagi i wpadki aktorskie
Rok produkcji: 2008 
Data premiery: 3.02.2009
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), hiszpański (DTS 5.1), francuski (DTS 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarkie, czeskie, estońskie, francuskie, greckie, hebrajskie, hiszpańskie, islandzkie, litewskie, niemieckie, polskie, portugalskie, serbskie, słoweńskie, tureckie, węgierskie


Format obrazu: 1080 High Definition (16:9)