Zero - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł 49.90 zł
Kilkunastu wybitnych polskich aktorów (m.in. Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel, Sonia Bohosiewicz, Roma Gąsiorowska, Cezary Kosiński, Kamilla Baar) w rewelacyjnym debiucie kinowym młodego reżysera Pawła Borowskiego.

dts FILM POLSKI  


Tytuł oryginalny: Zero
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Paweł Borowski
Obsada: Sonia Bohosiewicz, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Mariusz Słupiński, Rafał Mohr, Kamilla Baar, Aleksandra Popławska, Michał Tarkowski, Przemysław Bluszcz, Roma Gąsiorowska, Marian Dziędziel, Cezary Kosiński, Andrzej Mastalerz, Robert Więckiewicz

Opis: Kilkunastu wybitnych polskich aktorów (m.in. Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel, Sonia Bohosiewicz, Roma Gąsiorowska, Cezary Kosiński, Kamilla Baar) w rewelacyjnym debiucie kinowym młodego reżysera Pawła Borowskiego.
W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesmen chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Po chwili wahania biznesmen potwierdza zlecenie.
To początek wielowątkowej historii, w której przetną się drogi wielu osób, a każda ich decyzja będzie miała konsekwencje nie tylko dla nich.
"Zero" to opowieść o miłości i nienawiści, o zdradzających i zdradzanych, o przemocy i seksie oraz o zaskakujących tajemnicach, które poznamy w trakcie tej przedziwnej doby. Wprawiona w ruch machina nieodwracalnie zmieni życie bohaterów.
Czy rzeczywiście nieodwracalnie?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen,
Format i język dźwięku: polski (DTS-HD 5.1)
Napisy: angielskie
Format obrazu: 1080i 16:9, 1080i 1.85:1

Czas: 115 minut
Rok produkcji: 2009