Znaki [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 56.00 zł

Film scenarzysty i reżysera "Szóstego zmysłu".

W swym najnowszym filmie M. Nigh Shyamalan - scenarzysta / reżyser "Szóstego zmysłu" i "Niezniszczalnego" - opowiada fascynującą historię rodziny Hessów - farmerów z prowincjonalnego miasteczka w Pensylwanii - która pewnego ranka odkrywa na swym polu tajemnicze, ogromne znaki i kręgi. 
Graham Hess (Mel Gibson) początkowo sadzi, że są one dziełem żartownisia. Z telewizji dowiaduje się jednak, że podobne znaki pojawiły się w różnych miejscach na całym świecie. Z rosnącym przerażeniem obserwuje wiadomości informujące o pojawieniu się niezidentyfikowanych obiektów latających nad Meksykiem... 
"Znaki" to emocjonująca historia jednej rodziny... na jednej farmie... przeżywającej najbardziej przerażające chwile, w czasie, gdy świat stoi u progu inwazji.
(IMPERIAL)
 
Tytuł oryginalny: Signs
Kategoria: science fiction 
Czas trwania: 103 min.
Obsada: Mel Gibson, Joaquin Phoenix, Cherry Jones, Rory Culkin, Abigail Breslin, Patricia Kalember, M. Night Shyamalan 
Reżyseria: M. Night Shyamalan 
Scenariusz: M. Night Shyamalan 
Muzyka: James Newton Howard 
Dodatki: materiały dodatkowe z napisami w języku polskim (około 70 min.) 
Jak powstawały "Znaki" 
Sceny usunięte 
Storyboardy 
Pierwszy film Night'a o kosmitach 
Rok produkcji: 2002
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 2.0)
Napisy: angielskie, arabskie, duńskie, fińskie, francuskie, hiszpańskie, holenderskie, islandzkie, norweskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, szwedzkie