I Love You Phillip Morris - DVD

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monolith
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: Zazwyczaj 24 godz.
  • 38,90 zł
Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, że wszystko w życiu jest możliwe.
Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę...

dd

Tytuł oryginalny: I Love You Phillip Morris
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: John Requa, Glenn Ficarra
Obsada: Rodrigo Santoro, Ewan McGregor, Leslie Mann, Jim Carrey

Opis: Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, że wszystko w życiu jest możliwe.
Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak kompletnej zmianie - Steven ma wypadek samochodowy i od tej pory postanawia zacząć żyć pełnią życia, bez oglądania się za siebie. Wpada na szalony pomysł pozorowania wypadków, za które wyłudza duże sumy odszkodowań. Seria oszustw zostaje przerwana, kiedy Steven trafia do więzienia. Tam poznaje swoje zupełne przeciwieństwo - wrażliwego i spokojnego Phillipa Morrisa (Ewan McGregor). Co w obliczu tego spotkania zrobi ukrywający się pod płaszczykiem zwariowanego naciągacza Steven, tak naprawdę charyzmatyczny indywidualista i geniusz o ogromnej inteligencji?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, zapowiedzi, zwiastun, wywiady, jak powstawał film
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 95 minut
Rok produkcji: 2009